Telefonia biznesowa w chmurze

Jeśli zastanawiacie się nad modernizacją lub wymianą posiadanej firmowej centrali telefonicznej, warto rozważyć skorzystanie z rozwiązania w chmurze NFON.

System telefoniczny w chmurze to kompleksowa usługa informatyczna łącząca operatorską telefonię biznesową, zaawansowane funkcje centrali wirtualnej IP, szeroki wachlarz urządzeń końcowych SIP/VoIP oraz biznesowe usługi wsparcia technicznego z gwarancją dostępności serwisu.

Dlaczego chmura?

Bogate funkcje, wygoda i oszczędności powodują, że firmy modernizujące system telefoniczny wybierają rozwiązania telefonii w chmurze:


Dzięki telefonii w chmurze firmy uzyskują najnowsze funkcje central cyfrowych bez inwestycji w sprzęt serwerowy, bramki itp. Od tej chwili firmowa infolinia czy organizacja pracy zespołu sprzedażowego to kwestia konfiguracji usługi w panelu www, a nie problem inwestycji w karty rozszerzeń i sieci VPN pomiędzy oddziałami.

System wirtualny nie ma ograniczeń na liczbę jednocześnie prowadzonych rozmów, klienci nie usłyszą sygnału zajętości!


Wystarczy połączenie internetowe, żeby połączyć wszystkie oddziały firmy, nawet międzynarodowe, w jeden system telefoniczny

Skrócona numeracja wewnętrzna i wysoka jakość rozmów znakomicie ułatwiają pracę. Ciągłość pracy firmy zapewni operatorskie przeniesienie posiadanej numeracji telefonicznej,


Usługa telefonii w chmurze pozwala użytkownikom wybrać najwygodniejsze urządzenie końcowe: biurkowy aparat VoIP, telefon bezprzewodowy DECT, aplikację na PC lub smartfon i korzystać z nich w dowolnym miejscu posiadającym łączność internetową. Administrator może zarządzać systemem i urządzeniami zdalnie, wykorzystując przeglądarkę www.


Usługa telefonii w chmurze ma wszystkie zalety rozwiązań cloud: płacisz tylko, gdy z usługi korzystasz, opłaty są per aktywne konta użytkowników, umowy bezterminowe, aktualizacje w cenie, a abonament zawiera gwarancję dostępności SLA oraz obsługę zgłoszeń serwisowych 24/7. Nie będzie już opłat za łącza analogowe lub ISDN.


Bezpieczeństwo i dostępność usługi telefonicznej w chmurze zapewnia podwojenie centrów komputerowych, a w przypadku awarii zasilania czy internetu w siedzibie firmy połączenia mogą być wykonywane i odbierane na telefonach komórkowych.

Skontaktuj się i uzyskaj więcej informacji

Spodobała Ci się nasza oferta? Masz pytania dotyczące szkoleń? Chcesz porozmawiać o rozwoju swoim, bądź swoich pracowników?
Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z Polityką prywatności Biznes Innovation.Wszelkie pytania w tym zakresie prosimy przesyłać na adres privacy@biznesinnovation.com.

Klienci mówią o NFON

" Dynamicznie rozwijająca się firma potrzebuje systemu telefonicznego, który będzie rozrastał się wraz z nią. Dlatego w pełni elastyczne rozwiązanie NFON sprawdziło się u nas idealnie. Dodatkowo szereg funkcjonalności takich jak pokoje konferencyjne, czy możliwość przełączania rozmów między oddziałami spółki bardzo ułatwiły nam codzienną pracę"

"Polecamy NFON każdemu, kto szuka dla swojej firmy wszechstronnego systemu telefonicznego i ceni sobie jakość i profesjonalizm"

"Ponieważ odkąd korzystamy z usługi NFON, nie grożą nam awarie, przerwy w dostępności itp. Łącza telefoniczne nie zostaną przypadkowo przecięte, bo po prostu ich nie ma."

O firmie Biznes Innovation

Biznes Innovation jest oficjalnym przedstawicielem dystrybutorem operatora usług telekomunikacyjnych dla firm NFON.

System telefoniczny w chmurze NFON to unikalne na skalę europejską rozwiązanie zapewniające przedsiębiorstwom innowacyjną i efektywną komunikację.

Copyright © Biznes Innovation 2019