Wirtualna telefonia VoIP dla kancelarii i firm prawniczych

 


Prośba o kontakt


Profesjonalna infolinia recepcji
Komunikat powitalny zależny od czasu pracy to wizytówka każdej kancelarii. Błyskawiczne przełączenia rozmów do właściwych prawników, nawet pracujących poza biurem, świadczą o profesjonaliźmie firmy.

Bezpieczeństwo i jakość
Wysoka jakość szyfrowanych połączeń wewnętrznych i rozmów z klientami umożliwia zdalne konsultacje i negocjacje.
System wirtualny działa, nawet w przypadku awarii zasilania biura lub braku dostępu do internetu, a stabilność pracy gwarantowana jest umową z serwisem 24/7.

Rejestracja połączeń i nagrywanie rozmów
Profesjonalne nagrywanie i bezpieczne przechowywanie nagranych rozmów zgodne z RODO.

Elastyczność
Telefonia jest dostępna na dowolnym urządzeniu, w dowolnej lokalizacji, oddziale czy w zagranicznej podróży. Wystarczy połączenie z internetem.Skontaktuj się i uzyskaj więcej informacji
Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z  
Polityką prywatności Biznes Innovation.
Wszelkie pytania w tym zakresie prosimy przesyłać na adres privacy@biznesinnovation.com.Branża mówi o NFON"NFON okazał się strzałem w dziesiątkę. Wystarczy jedno kliknięcie i osoba dzwoniąca do Kancelarii zostaje przełączona do wybranego prawnika, nawet jeśli przebywa on na innym kontynencie, a przy sobie ma jedynie komórkę."

"System idealnie sprawdza się w naszej kancelarii. Doceniamy jego prostotę, niezawodność i jakość."

"Ponieważ odkąd korzystamy z usługi NFON, nie grożą nam awarie, 
przerwy w dostępności itp. Łącza telefoniczne nie zostaną przypadkowo 
przecięte, bo po prostu ich nie ma."


O firmie Biznes InnovationBiznes Innovation jest oficjalnym przedstawicielem dystrybutorem operatora usług telekomunikacyjnych dla firm NFON.
System telefoniczny w chmurze NFON to unikalne na skalę europejską rozwiązanie zapewniające przedsiębiorstwom innowacyjną i efektywną komunikację.